Usługi

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?
01

Wycieczka do Auschwitz-Birkenau

Auschwitz-Birkenau jest jedynym byłym obozem koncentracyjnym znajdującym się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Dopiero zobaczenie na własne oczy tego miejsca, symbolu Holokaustu, pozwala nam spróbować zrozumieć tragedię, jaka się tam wydarzyła. W Muzeum w Auschwitz odwiedza się m.in. bloki więzienne, komorę gazową, a także krematorium. Następnie uczestnicy wycieczki jadą do największego nazistowskiego obozu zagłady na świecie – Brzezinki (Birkenau).

od 80 PLN/os.

02

Wycieczki do kopalni soli w Wieliczce

Kopalnia Soli „Wieliczka” to liczące dziś ponad 700 lat najstarsze polskie przedsiębiorstwo. W 1978 znalazła się na zaszczytnej I Liście Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Rocznie odwiedzana jest przez ponad milion turystów z całego świata. W kopani na przestrzeni wieków rozwinął się specyficzny mikroklimat o działaniu terapeutycznym - panuje tam stała temperatura 14 stopni Celsjusza.

od 80 PLN/os.

03

Odbiór z lotniska

Możemy odebrać naszych gości z lotniska Kraków-Balice (KRK), Katowice-Pyrzowice (KTA). Potrzebujemy jedynie numeru Twojego lotu, datę i godzinę przylotu. Kierowca o umówionej godzinie czeka w hali przylotów, trzymając w ręce kartę z Twoim imieniem i nazwiskiem. Pomaga z walizkami i zawozi prosto do apartamentów, gdzie czeka opiekun. Podróż z lotniska do apartamentów trwa około 30 min. Samochód może zabrać maksymalnie 5 osób wraz bagażami. Płatność za transfer odbywa się podczas zameldowania.

90 PLN
Kraków - Balice
Cena od 1 samochodu
(max. 5 osób)

04

Usługi dodatkowe

DLA MALUCHA
Naszym gościom przyjeżdżającym z małym dzieckiem możemy zaoferować dostawienie łóżeczka dziecięcego wraz z kompletem pościeli oraz ręcznikami.

40 PLN/noc

DODATKOWE SPRZĄTANIE APARTAMENTU
Na życzenie naszych gości możemy zadbać o dodatkowe sprzątanie apartamentu w trakcie pobytu. Usługa może również obejmować wymianę ręczników oraz pościeli. Taką potrzebę należy zgłosić swojemu opiekunowi.

50 PLN - dodatkowe wysprzątanie apartamentu
70 PLN - dodatkowe wysprzątanie apartamentu i zmianę pościeli oraz ręczników

PRZECHOWANIE BAGAŻU
Standardowo dobra hotelowa zaczyna się o godzinie 15:00 i kończy następnego dnia o godzinie 11:00. Często jednak zdarza się tak, że samolot, pociąg lub autobus przyjeżdża wcześniej lub odjeżdża dużo później, po godzinie wymeldowania. Rozumiemy, że nasi goście chcą wykorzystać każdą godzinę na zwiedzanie miasta, co nie jest wygodne, gdy mają przy sobie bagaże. Walizki można zatem zostawić w naszym biurze, które znajduje się w tym samym budynku, co apartamenty i odebrać je o dowolnej godzinie.

Bezpłatnie

pl_PLPolish
pl_PLPolish